Építőipari költségmenedzser

Magyar tulajdonban lévő, angolszász vállalati kultúrájú, építőipari mérnök-tanácsadó cég megbízásából építőipari költségmenedzser munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Költségjelentések készítése
  • Tervek felmérésének készítése
  • Tervek költségoptimalizálás szempontjából történő véleményezése
  • Költségvetés kiírások készítése
  • Költségbecslések készítése a projekt bármely szakaszában (koncepció, engedélyezési terv, kiviteli terv)
  • Költségadatok folyamatos naprakészen tartása, utókalkulációk készítése
  • Előminősítések összeállítása, menedzselése
  • Tender eljárások vezetése
  • Ajánlatok összehasonlítása, értékelése
  • Szakági költségbecslések elkészítésének koordinálása
  • Árelemzések készítése
  • Teljesítésigazolások elkészítése, ellenőrzése
  • Pót- és elmaradó munkák, változtatások költség hatásainak kalkulálása, nyomon követése és letárgyalása
  • Ütemtervek készítése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Építészmérnök vagy építőmérnök végzettség
  • Legalább magabiztos társalgási szint angol nyelvtudás
  • Építőipari műszaki előkészítői, költségelemzői, árajánlat készítői gyakorlat magasépítési projektekben
  • Napi építőipari árak ismerete
  • Excel magas fokú ismerete
  • Pontos, gyors munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előny:

  • TERC és VIKING árazó programok ismerete
  • Közgazdasági, pénzügyi végzettség

Amit kínál:

  • Stabil hátterű, jó hírű vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, céges autó
  • Kiemelt jelentőségű beruházásokban való részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Új munkakörnyezet, ergonomikus munkaeszközök

Helyszín: Budapest III. kerület

Állásra jelentkezés

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx, .rtf